o nás - naše reference

diplomy top školky 2015

Mateřská škola Atrium se umístila na 1. místě v kategorii soukromých školek v Jihomoravském kraji a zároveň na druhém místě v žebříčku hodnocení soukromých školek za celou Českou republiku.

Diplomy >> 

 

  

Míša a Verunka

Skvělá školka, kterou moje dcera milovala, dokonce když nastoupila do obecní školky neustále na tety Blanku a Báru vzpomínala a chtěla se vrátit. V programu školky je snad všechno co si děti můžou přát, zábava a hry, pohyb, vzdělání, objevování nového a hlavně láskyplný přístup k dětem. Již dnes se těším, až předám tetám mladší dceru.

 

Zuzana Š.

Velká spokojenost. Individuální přístup při jednání s rodiči a láskyplný přístup k dětem. “Tety” pomáhají i nad rámec svých povinností (a tato pomoc v případě potřeby pokračuje i po ukončení pravidelné docházky dítka do školky). Přechod do klasické MŠ jsem obrečela :-)

 

Jana Šmidtmajerová

Jednoducho najlepšia školka pre nejmenších ;) Všetko klape ako hodiny a detičky sú spokojné, plné zážitkov, a roznych tanečných kreácií :) všetne pesníčiek, básničiek, pozadu nieje ani umělecká tvorba všeho druhu, a cvičení, saunování a výlety všade možne….. toto sú moje skúsenosti po skoro 4 ročnom denno-dennóm navštevování mojich detí v tejto školke! Rada doporučím!

 

Martina

Profesionalita – kvalita – přátelství – vzdělání – akce. Vše na jedom místě. Jestli chcete šťastné a spokojené dítě a sami být v klidu – není lepšího řešení.

 

logo webu Top školky   top 100 školek
hodnocení mateřských škol a jesliček
www.topskolky.cz
  TOP 100 nejlépe hodnocených školek
http://skolkamaterska.cz

 

Jihomoravský kraj   web rodinnepolitiky.cz
Oficiální stránky JMK
www.kr-jihomoravsky.cz
  Přehledné informace o rodinné politice v JMK
www.rodinnapolitika.cz